Пневмобаллони для Renault LOGAN MCV II 2013-2019 67x240 задні з торцевим вентилем (PRO67-240T-227)
Артикул: PRO67-240T-227
Немає на складі
В наявності
Цей товар дивляться:
Якщо Ви не змогли до нас дозвонитись через поганий зв‘язок, пишіть нам у Вайбер або Телеграм
Viber/Telegram:
Способи доставки
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • Самовивіз з магазину
  • Інші транспортні служби
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват 24
  • WebMoney
З цим товаром купують
Артикул: Pro-B3M
ціна за комплект.
Компресор "Штурмовик" AC-30 100psi/12Amp/37л/прикурювач (AC-30)
Компресор "ViTOL" К-52 150psi/15Amp/40л/Автостоп/прикурювач (К-52)
Артикул: PRO-70G
ціна за 1шт.
ціна за 1шт.
Опис
  • встановлюються безпосередньо всередині пружини підвіски автомобіля.
  • виготовлені з високоякісних матеріалів та за сучасними технологіями.
Особливості
  • Марка: Renault;
  • Модель: LOGAN MCV II 2013-2019;
  • Діаметр подушки: 67мм;
  • Довжина подушки: 240мм;
  • Розташування вентиля: Торцеве;
Характеристики
  • Марка:
    Renault
  • Модель:
    LOGAN MCV II 2013-2019
  • Діаметр подушки:
    67
  • Довжина подушки:
    240
  • Розташування вентиля:
    Торцеве
  • Виїмка:
    Нет
  • Виробник:
    New Spring
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості